+90 XXX XX XX

Sosyal Medyada Biz}

YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. İndirimden hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürün hakkında whatsapp veya mail iletişim aracılığıyla bilgi alarak, detaylar konusunda haberdar olabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

R10 Ücretsiz Üyelik Nasıl Alınır ?

R10 Ücretsiz Üyelik Nasıl Alınır ?

En büyük Webmaster Forumu – R10 net ‘e üyelik alımı açılmıştır. Daha önce davetiye ile üyelik sistemine tabii tutularak üye kabul eden forum sitesi forum yöneticilerinin aldığı kararlar doğrultusunda 10 Nisan 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak üye kabul etmektedir. #EvdeKal sloganıyla üyelik alımlarını herkese açık hale getiren forum yıllardır davetiye ile üyelik aldığını bilinirken, üye olunması zor bir forum sayfasıdır. Ayrıca içerik ve kalite hacmine göre oldukça muazzam adres olan R10 içerisinde her sektörden ticaret yapabileceğiniz kategori ve tedarikçiler mümkündür.

Webmaster, forum, wordpress, para kazanma, içerik yönetimi, site açma, alışveriş – ticaret, reklam alım – satımı, web tasarım, Google Adsense, Php, Html vs.. gibi kelime haznesinde yer alan kategorilerde doyurucu içeriklere sahiptir. Hiçbir şekilde bilgim olmadan üye olduğum sitede copy paste içerik üretkenliği yaparak geçimimi sağlamaya çalıştıktan sonra kaliteli makaleleri okuyarak, kafama takılan soruları forum içerisinde sorarak şuan tek başıma wordpress site oluşturabilmekte ve yönetebilmekteyim. Onun haricinde başka alanlarda da kendimi geliştirmeyi becerebildim. Sizlerde #Evdekal ‘dığımız günlerde foruma üye olmak isteyenler web adresine girerek bir kaç güvenlik adımlarını tamamlayarak üye olabilirler.

R10 Net Foruma Üye Olmak için Yapılması Gerekenler

  • T.C Kimlik Kontrol
  • Mail Onay
  • Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte Selfie çekerek fotoğrafı yüklemeniz gerekiyor
  • SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında Manuel Moderatör Onaylı şekilde herşey sorunsuz ise üyeliğinizi aktif ediyoruz.

Şuanda R10’a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü herşey onaydan geçecek yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır.
2. Boş bir kağıda en üste R10 net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte Yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload ederek kayıt işlemini tamamlayın.

3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
4. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
5. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10 Net’e e-mail ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.

1. 2. ve 3. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır.

Yukarıda yazılanları eksiksiz ve tam şekilde yerine getirdiğiniz takdirde üyeliğiniz sorunsuz şekilde oluşturulacaktır. Lütfen kurallara uygun şekilde davranmayı ve üye olduğunuz takdirde üyeliğinizin kıymetini bilmenizi öneririm. Yoksa İşkur binasının önünde iş bekleyenlerden daha uzun süre r10 üyeliği bekleyen arkadaşlar vardır.

06 Nisan 2020
85 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN