+90 XXX XX XX

Sosyal Medyada Biz}

YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. İndirimden hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürün hakkında whatsapp veya mail iletişim aracılığıyla bilgi alarak, detaylar konusunda haberdar olabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Otobüs Bileti Tavan Fiyatları 2020

Otobüs Bileti Tavan Fiyatları 2020

COVİD – 19 salgınının yaygınlaşmasıyla beraber ülkemizde hayatın durma noktası eşiğine kadar dayanmasından sonra yapılan önlemler ortaya çıkan virüsü etkisiz hale getirmek içindi. Salgın hız kaybetmeden insanlar arasında yaygınlaşarak birbirlerine yakın temas içerisinde bulunan bireylerin arasında geçiş görevi görmekteydi. Öncelikle yurt dışından ülkemize gelen vatandaşlar karantina kapsamı içerisinde gözetim altında tutularak olası virüs faciasını önlemek için böyle bir önlemler alındı. Diğer taraftan şehirler arası ulaşım tamamen durdurularak virüsün en sevdiği özelliği olan taşıma, geçiş özelliği sonlandırılmaya başlandı.

Daha önce bir yenisini daha görmediğimiz ve bu anlara şahitlik etmediğimiz bir dönemde yaşadığımızı bildirmek isterim. Uzun yıllar şehirler arası otogar terminalinde görev yapan insanlar ilk defa otogarların kapalı kaldığını ve otobüslerin seyahat yapamadıkları anlara şahitlik ettiklerini bildirdiler. İnsanları birbirine kavuşturmada ve bir yerden bir yere seyahat ederken güvenilir şekilde ulaşım sağlayan araçların ilk başında otobüsler gelmektedir. Mercedes Benz, Man, Setra, Mitsibushi, vs. gibi modeller ile bazılarının hayallerini süslerken bazılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Virüs etkeninin azalmasıyla beraber ülke normale dönmeye başladığı şu dönemlerde belirli şartlar çerçevesinde otobüs taşımacılığı başlamış durumdadır. Fahiş fiyat uygulamasının önüne geçerek tavan fiyat belirlemede devletimiz el alarak Otobüs Bileti Tavan Fiyatları 2020 başlığı altında bugün resmi gazete de yayımlandı. Sizlerle yayımlanan otobüs bileti fiyatlarını paylaşacağız.

14 Mayıs 2020
37 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN