+90 XXX XX XX

Sosyal Medyada Biz}

YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. İndirimden hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürün hakkında whatsapp veya mail iletişim aracılığıyla bilgi alarak, detaylar konusunda haberdar olabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Koronavirüs vakaları SON DAKİKA

Koronavirüs vakaları SON DAKİKA

Koronavirüs salgın hastalığı COVİD – 19 virüsü olarak kodlanan virüs türü Çin sınırlarından çıkarak bütün dünyayı etkisi altına almaya çalışmaktadır.

2 -3 ay önce Çin’ in Wuhan kentinde ortaya çıkarak tüm halkın birbirleri arasında etkileşimlerinden ve soludukları havadan rahatlıkla başka bedenlere geçen virüs, ülkemize yurt dışından gelen bireylerden geçmiş bulunmaktadır. Umre seferinden dönenleri karantina altına almak ve gözlem altında tutarak virüs etkisini, yayılmasını en az seviyeye indirebilmek için yetkili merciler yurtlara yerleştirerek 14 günlük karantinayı başlattı.

Koronavirüsten kurtulmak için ne yapılmalı ?

Koronavirüs COVİD-19 virüsünden korunmak için tedbiri elden bırakmamak gerekiyor. Bağışıklık sistemi kuvvetli olan bireyler salgın hastalıklardan pek zarar görmese bile en yakınlarına bu hastalığı taşıyıcı görevi yapacaklarını unutmamalıdır.

Bol bol sabunlu suyla eller yıkanarak, günlük su tüketim oranı iki katına çıkarılmalıdır. Boğaz bölgesine yerleşen COVİD – 19 bir süre orada yer ederek yayılmayı hedeflemektedir. Günlük 20 dakikalık aralıklarda 20 saniye boyunca bol su ile eller yıkanarak dezenfekte edilmelidir. Akşam eve geldikten sonra iş yerinde kullanılan kıyafetler bir odada çıkarıldıktan sonra dezenfekte işlemi aynı şekilde devam edilmelidir. Yaşlıların bağışıklık sistemi ve bünyesi zayıf olduklarından dolayı bu salgın hastalıktan etkilenmesi en çok olan yaş aralığıdır. O yüzden mümkün mertebe yaşlılarımız ve gençlerimizin bir süre evden çıkmamaları sağlık açısından iyi olacaktır. Tüm televizyon ve internet reklamlarında söyledikleri gibi,

#EVDEKAL

24 Mart 2020
56 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN