+90 352 311 39 39

Sosyal Medyada Biz}

EGE MALZEMECİLİK YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Ege Malzemecilik Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. Nakit Ödeme, Havale-EFT, Kredi Kartıyla Ödeme ,Mail Order ve Taksit İmkanı...
TÜMÜNÜ GÖR

İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ege Malzemecilik Havalı El Aletleri San. ve Tic.Ltd.Şti.
0 (352) 311 39 39
0 (352) 311 39 39
egehavalialetler@gmail.com
Anbar Mah. Demirciler Sitesi, 16. Cadde No:23 Melikgazi/KAYSERİ

BİZE MESAJ GÖNDERİN

HARİTA ÜZERİNDE YERİMİZ

Yıllardan süregelen malzemecilik sektöründe uzun yıllar uğraş sonucu değerli müşterilerimiz sayesinde kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Firma çalışanları olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olup herhangi bir sorun oluşması durumunda çözüm odaklı çalışmalar sergilemekteyiz.Sektör içerisinde aradığınız her malzemenin tedariğini kısa sürede tecrübeli kadromuz ile sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olduğumuzu bildirerek,  Kayseri şehrinin girişi konumundaki Ağaç İşleri – Demirciler Sitesi ve Organize Sanayi Bölgesinde yer alan diğer şubemiz ile Kanepe Malzemeleri, Koltuk Malzemeleri, Yatak Malzemeleri, Mobilya Malzemeleri, Havalı Aletler Yedek Parça, Havalı Aletler Tamiri konusunda yardımcı olmaya son sürat devam etmekteyiz. Firmamız içerisinde mobilya malzemelerinin yanı sıra havalı el aletleri yedek parça satışı, havalı el aletleri tamir onarım teknik servisimiz bulunmaktadır.

Ege Malzemecilik Havalı El Aletleri San. ve Tic. Ltd.Şti.

Şube 1: Anbar Mah. Demirciler Sit. 16.Cad. No:23  Melikgazi / KAYSERİ

Şube 2: Organize Sanayi Böl. 12.Cad. No:21 Melikgazi/KAYSERİ