+90 XXX XX XX

Sosyal Medyada Biz}

YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. İndirimden hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürün hakkında whatsapp veya mail iletişim aracılığıyla bilgi alarak, detaylar konusunda haberdar olabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Havalı El Aletleri ve Malzemecilik - Kayseri
0 (552) 316 98 16
0 (552) 316 98 16
akdeniz38@yandex.com
Anbar Mah. Melikgazi/KAYSERİ

BİZE MESAJ GÖNDERİN

HARİTA ÜZERİNDE YERİMİZ

Yıllardan süregelen malzemecilik sektöründe uzun yıllar uğraş sonucu değerli müşterilerimiz sayesinde kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Firma çalışanları olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olup herhangi bir sorun oluşması durumunda çözüm odaklı çalışmalar sergilemekteyiz.Sektör içerisinde aradığınız her malzemenin tedariğini kısa sürede tecrübeli kadromuz ile sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olduğumuzu bildirerek,  Kayseri şehrinin girişi konumundaki Sanayi Bölgesinde yer alan diğer şubemiz ile Kanepe Malzemeleri, Koltuk Malzemeleri, Yatak Malzemeleri, Mobilya Malzemeleri, Havalı Aletler Yedek Parça, Havalı Aletler Tamiri konusunda yardımcı olmaya son sürat devam etmekteyiz. Firmamız içerisinde mobilya malzemelerinin yanı sıra havalı el aletleri yedek parça satışı, havalı el aletleri tamir onarım teknik servisimiz bulunmaktadır.

Havalı El Aletleri ve Malzemecilik – KAYSERi