+90 XXX XX XX

Sosyal Medyada Biz}

YAZ KAMPANYASI
YAZ KAMPANYASI ! Havalı El Aletleri bünyesinde yer alan mobilya, kanepe, koltuk, yatak malzemeleri ve havalı el aletleri, havalı aletler yedek parça satışında çeşitli indirimler sizleri beklemektedir. İndirimden hemen yararlanmak için ihtiyacınız olan ürün hakkında whatsapp veya mail iletişim aracılığıyla bilgi alarak, detaylar konusunda haberdar olabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Merhabalar. Havalı El Aletleri web sayfama hepimiz hoşgeldiniz. Yaşadığımız şehirden de anlaşılacağı üzere Kayseri ilinde malzeme – havalı el aletleri – havalı aletler yedek parça işiyle uğraşmaktayım. Yaklaşık 3 yıl önce kadar başladığım bu sektörü her geçen gün apayrı severek işime olan hassasiyetimi sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle şehrimizde mobilya sektörünün yeri çok önemlidir. A’ dan Z’ ye her türlü mobilyanın üretildiği kent içerisinde aynı zamanda buna istinaden malzeme tedarik mevzuatı da yine o denli önem kazanmaktadır. Kayseri içi ve şehir dışı tüm mobilya üreten imalatçılara malzeme tedariği konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktayım. Ayrıca üretim alanında kullandığınız havalı el aletleri servis-tamir-yedek parça- satışı konusunda da İletişim alanlarından ya da Yukarı menüde yazan WhatsApp veya Mail adresinden ulaşarak ihtiyaçlarınızı giderebilirim.

Üretkenlik konusunda malzeme yetersizliğinden şikayetçi olanlara, imalat aşamasında arızalanan havalı tabancaları eskisinden daha iyi şekilde aktif hale getirmek isteyenlere bir telefon kadar uzaklıktayız. Siz isteyin biz yardımcı olalım.